HAKKIMIZDA

Mardin Umut Rent A Car; 2010 yılında kurulmuş, otomobil kiralama hizmetine başlamıştır. Konforlu geniş araç filosu ve uygun fiyatlarla şöförlü/şöförsüz kiralama hizmeti vermektedir.Umut Rent A Car, uluslararası kalite standartları ve ulaşılabilir fiyat politikasından ödün vermeden hem günlük yani kısa süreli araç kiralama, hem de uzun dönem filo kiralama hizmetini aynı anda sunan az sayıdaki rent a car firmasından biridir. Kurulduğu günden bu yana ilk sıraya koyduğu hizmet anlayışı ile; her müşterisine özel ve her zaman fırsatlarla dolu, eşsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı ilke edinmiştir.

Mardin Umut Rent A Car, Mardin’in en fazla marka, model seçeneğine ve en genç araç filosuna sahip araç kiralama şirketidir. Ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araç modellerine kadar her sınıf araçta üst sınıf hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet eder.

Mardin Umut Rent A Car,birbirinden çeşitli ve donanımlı araçlarıyla yolların lideri olduğu gibi, Mardin de hizmet sektörünün lideri durumundadır. Umut Rent A Car’ da kiralanan her sınıf araç için üst sınıf hizmet anlayışı benimsenmiştir.

Sahip olduğu birçok marka ve model seçeneği ile araç kiralama konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayan Umut Rent A Car, 6 yıllık deneyimi, geniş filosu ve Mardin’in geneline ve çevre illeri müşterilerine hizmet vermektedir.


Umut Rent A Car ’ın müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.


Umut Rent A Car’ı sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Umut Rent A Car’ın tercih edilmesini sağlamaktadır.

Umut Rent A Car’ da her otomobil ilk günkü gibidir”